884 881 080

ata.surowce@gmail.com

ATA realizując określony program perspektywicznego rozwoju musi opierać się o osoby współpracujące i pracujące na rzecz firmy o odpowiednich kwalifikacjach i doświadczeniu celem dynamicznej ekspansji.
Dział węgla
ATA dla ugruntowania i rozwinięcia działu handlu węglami i koksem nawiąże współpracę z współpracownikami w rejonach całej Polski. Dotyczy to między innymi branż takich jak: ogrodnictwo, przetwórstwo, przemysł lekki, przemysł ciężki, ciepłownictwo, energetyka.

Dział olejów opałowych
ATA w dziale handlu olejami opałowymi nawiąże współpracę ze współpracownikami - specjalistami w zakresie handlu, znającymi się jednocześnie na technice kotłowej jak również na specyfice olejów opałowych jak i ich alternatyw.


Dział Eko-energii i innych surowców ekologicznych
ATA nawiąże współpracę z współpracownikami w zakresie sprzedaży alternatywnych paliw stałych, biomasy oraz produktów i półproduktów chemicznych min. Spirytusu skażonego, Adblue i innych.

ATA jest otwarta na wszelkie propozycje doświadczonych specjalistów w zakresie uruchomienia kolejnych działów oraz grup tematycznych będących w kręgu polityki rozwoju firmy, ze szczególnym nacechowaniem na produkty i rozwiązania innowacyjne oraz ekologiczne.

SZYBKI KONTAKT

Ireneusz Nowak
tel: 884 881 080
tel: 724 354 436
fax: 61 87 92 384
E-mail: ata.surowce@gmail.com

LOKALIZACJA