884 881 080

ata.surowce@gmail.com

Wstęp
ATA współpracuje z partnerami gospodarczymi na dwóch płaszczyznach:

  • pierwsza płaszczyzna to spektrum współpracy z podmiotami w zakresie zakupów
  • druga płaszczyzna to spektrum współpracy w zakresie sprzedaży i w zakresie kooperacji


Współpraca w zakresie sprzedaży węgla
ATA współpracuje w zakresie dostaw surowców energetycznych stałych z głównymi producentami i dostawcami w kraju jak również ma kontakty z dostawcami z poza obszaru kraju realizując następnie dostawy dla odbiorców.

ATA współpracuje w zakresie sprzedaży z szeregiem odbiorców w kraju dla których dostarcza węgiel w ilościach hurtowych w najwyższej jakości według wspólnie ustalonej logistyki.


Współpraca w zakresie sprzedaży oleju
ATA w zakresie zakupów współpracuje na zasadach handlowych oraz przedstawicielskich z znaczącymi rafineriami oraz producentami olejów opałowych w kraju jak i zagranicą. ATA korzysta z produktów głownie rafinerii wschodnich proponując produkty w konkurencyjnych cenach.

ATA w zakresie sprzedaży jest dostawcą na terenie kraju określonych rodzajów olejów dla odbiorców z różnych branż.
Eko-energia
ATA w zakresie zakupów współpracuje z producentami i dostawcami biomasy rolnej i leśnej oraz preferowanego przez ATA eko alternatywnego paliwa stałego.

ATA w zakresie sprzedaży współpracuje z różnej wielkości odbiorcami tego typu paliw mające stosowne instalacje oraz zezwolenia.
Zakończenie
ATA jest w okresie dynamicznego rozwoju w pełni otwarta na wszelkiego rodzaju formy współpracy przyczyniającej się do wzajemnej korzyści w obszarze i na płaszczyznach obecnej jej pragmatyki. ATA ma duże możliwości poszerzania współpracy z nowymi dostawcami krajowymi jak i zagranicznymi a przede wszystkim z ogromnym zadowoleniem poszerzy znacząco krąg współpracy z nowymi odbiorcami w kraju jak również zagranicą. ATA ponadto jest otwarta na wszelkiego typu formy współpracy opierającej się o innowacyjne rozwiązania oraz nowatorskie projekty systemowe.

SZYBKI KONTAKT

Ireneusz Nowak
tel: 884 881 080
tel: 724 354 436
fax: 61 87 92 384
E-mail: ata.surowce@gmail.com

LOKALIZACJA